Spędź 6 aktywnych dni w ramach Grand Tour – poznaj samego siebie!

12 uczestników, 6 dni wyzwań, 1 miasto – Toruń. Współpracujący z naszą uczelnią Stantander Universidades szuka aktywnych, ciekawych świata oraz otwartych na nowe doświadczenia studentów III, IV i V roku!

Dwanaście najlepszych osób zostanie zaproszonych do Torunia, gdzie w ciągu 6 dni zobaczą, że dojrzałe życie, nie wiąże się z rezygnacją z ideałów, że bez względu na zakres podejmowanej pracy zawodowej każdy może mieć pozytywny wpływ na otoczenie – środowisko i ludzi, że o sukcesie w życiu decyduje nie tylko pozycja i stanowisko, ale również satysfakcja płynąca z aktywności. Ponadto będą mieli możliwość udoskonalenia 6 kompetencji, które są ważne zarówno w życiu zawodowym, jak i  prywatnym, tj. komunikacja, otwartość na uczenie się i stały rozwój, aktywność i zaangażowanie, elastyczność i zdolność do adaptacji, umiejętność pracy w zespole, dążenie do osiągania rezultatów.

Zainteresowani, którzy chcą zawalczyć o udział w programie "Grand Tour – poznaj samego siebie!" do 27 lipca 2014 r. powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie www.bzwbk.pl/GrandTour. Na podstawie zgłoszeń zostanie wybranych trzydzieści osób, które zostaną poproszone o przesłanie maksymalnie 1,5 minutowego filmu. Głównymi bohaterami filmu będą musieli być znajomi, którzy argumentami przekonają przedstawicieli Santander Universidades w Polsce, że to właśnie danej zgłaszającej się osoby szukają.
Wyniki Grand Tour – poznaj samego siebie zostaną ogłoszone 1 sierpnia 2014 r.

Więcej informacji oraz regulamin Grand Tour – poznaj samego siebie! na www.bzwbk.pl/GrandTour