Studenckie Koło Naukowe Transportu na podium

Członkowie Studenckiego Koła Naukowego Transportu, działającego przy Katedrze Transportu Wydziału Ekonomii w dniach 12-13 maja, wzięli udział w Ogólnopolskiej Konferencji VI Warszawskie Dni Logistyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Tegoroczna edycja tej ogólnopolskiej, studenckiej konferencji została zorganizowana pod hasłem "Nowoczesne rozwiązania logistyczne w obsłudze FMCG".

Podczas konferencji członkowie SKNT zaprezentowali referaty:

• Patryk Korner i Damian Dudek referat pt. Drony - szansa dla branży FMCG?,
  • Sebastian Krauspe i Martyna Grzegorczyk referat pt. Znaczenie e-commerce w branży FMCG
  • Adrian Kowalski i Marta Łuczak referat pt. Zastosowanie pojazdów autonomicznych na rynku usług FMCG (poster).

Bardzo miło nam poinformować, że reprezentujący SKNT Patryk Korner i Damian Dudek zajęli I miejsce w konkursie na najlepszy referat konferencji. Serdecznie gratulujemy!