Trwa nabór wniosków do XXX edycji Śląskiego Funduszu Stypendialnego

Informujemy, że rozpoczął się nabór wniosków do XXX edycji Śląskiego Funduszu Stypendialnego. Będzie on trwał do 10 października 2015 r., a zakończy się uroczystym rozdaniem stypendiów dla wybitnie uzdolnionej młodzieży z województwa śląskiego.

Zgodnie z regulaminem ŚFS o pomoc ze środków Fundacji mogą ubiegać się wszyscy studenci studiów wyższych - zameldowani w województwie śląskim,
którzy:

• osiągnęli w poprzedzającym stypendium semestrze, średnią ocen minimum 4,5;
  • udokumentują szczególnie trudną sytuację ekonomiczną (dochód na jednego członka rodziny nie może przekroczyć 870 zł brutto);
  • nie ukończyli 24 roku życia.

Serdecznie zapraszamy do składania wniosków wszystkich zainteresowanych studentów, którzy mają już zakończoną letnią sesję egzaminacyjną w 2015 r. i spełniają wymogi określone w Regulaminie ŚFS.

Wniosek można pobrać ze strony internetowej Funduszu: www.sfs.katowice.pl

Wypełnione wnioski należy przesyłać do Fundacji w terminie do 10 października 2015 r. na niżej podany adres:

Śląski Fundusz Stypendialny
im. Adama Graczyńskiego