Tydzień z NZS-em

Rusza rekrutacja do jednej z największych organizacji studenckich w Polsce – Niezależnego Zrzeszenia Studentów!

W dniach 12-16 października 2015 r. na korytarzach naszej Uczelni (głównie w pobliżu Auli B) będzie można spotkać członków NZS. Opowiedzą oni o organizowanych projektach, a także przedstawią główne korzyści z działalności w organizacjach studenckich.

Dla zainteresowanych działalnością studentów, przygotowane zostaną liczne atrakcje. Oprócz tego, w czasie wydarzenia będzie można dowiedzieć się, jak dołączyć do NZSu. Zachęcamy do tego studentów, którzy chcą zyskać doświadczenie w zakresie prowadzenia różnorodnych projektów, przyjaciół na całe życie oraz zrobić coś więcej, niż tylko studiować.

A jeśli wcześniej chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób NZS ratuje ludzkie życie, albo jak pokierować swoją karierą zawodową, zajrzyj na stronę: www.nzs.ue.katowice.pl. Znajdziesz tam informacje o największych studenckich projektach w Polsce, m.in.: Wampiriadzie, konkursie na najlepszego studenta RP Studencki Nobel, czy wydawanym magazynie studenckim Nowy Gwóźdź Programu.

Do zobaczenia od poniedziałku. I pamiętaj: Nie Zmarnuj Studiów!

Więcej informacji na: Facebooku