Tylko do końca stycznia możesz wypełnić ankietę i wygrać nagrody

Jeszcze do 31 stycznia 2015 roku możesz wziąć udział w badaniu trendence Graduate Barometer 2015 – największym europejskim badaniu na temat edukacji i kariery.

Podziel się swoją opinią i wygraj atrakcyjne nagrody, w tym nagrodę specjalną, bon do EMPiK-u o wartości 200 zł, która zostanie rozlosowana wśród studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, którzy wzięli udział w badaniu w okresie 27 – 31 stycznia 2015 r.

Badanie jest przeprowadzane w formie prostej ankiety internetowej, której wypełnienie zajmuje około 10 minut. Możesz wypełnić ją również na urządzeniach mobilnych. Ankieta jest przeprowadzana we współpracy z trendence Institute w Berlinie. Twoje odpowiedzi są anonimowe, a dane chronione.

Aby wziąć udział, kliknij: www.trendence-gradbarometer.eu

Możesz wygrać:

1. Bon zakupowy do EMPiK-u o wartości 200 zł – nagroda tylko dla studentów UE w Katowicach.
  2. Tablet Samsung Galaxy Tab 4 i bony zakupowe o wartości 500 euro (5x) i 200 euro (10x), do zrealizowania m.in. w Zalando, Media Markt i Douglas.
  3. Kolację walentynkową o wartości 200 zł w Twojej ulubionej restauracji (szczegóły: http://badanie.jobsspot.pl/).

UWAGA! Aby wziąć udział w losowaniu nagród z poz. 1 i 2 należy na ostatniej stronie ankiety zaznaczyć, że chcesz wziąć udział w losowaniu nagród i podać dane osobowe (są one wykorzystane wyłącznie do losowania nagród i zawiadomienia o ewentualnej wygranej).

Każdy, kto wypełni ankietę może pobrać publikację trendence Career Guide 2015, w której znajdzie przydatne informacje na tematy związane z szukaniem pracy, czy prawidłowym sporządzaniem dokumentów rekrutacyjnych – wystarczy kliknąć w WYNIKI z zeszłego roku.