Warsztaty na temat samooceny i pewności siebie

KZA Gaudeamus serdecznie zaprasza wszystkich studentów na bezpłatne warsztaty: "Samoocena - Poczucie wartości - Pewność siebie", które odbędą się 22 marca 2017 r. o godzinie 17:00 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

W mediach często słyszymy, że wysoka samoocena jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Czy rzeczywiście? A może jest coś, w czym ludzie z niską samooceną przewyższają osoby o wysokiej samoocenie? Na spotkaniu uczestnicy mogą dowiedzieć się:

• Czym jest samoocena i czemu służy?
  • Czy wysoka samoocena jest dobra, czy to już niezdrowy narcyzm?
  • Czym różnią się ludzie z wysoką i niską samooceną?
  • Czy powinno się wzmacniać samoocenę u dzieci?
  • Jakimi naukowo udowodnionymi trikami w szybki sposób podnieść samoocenę?

Warsztaty poprowadzi Beata Andrzejewska - doktorantka w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, specjalizująca się w zagadnieniach samooceny i samokontroli.

Dla zainteresowanych będzie możliwość odebrania zaświadczenia potwierdzającego udział w warsztatach.

Formularz zapisu

Wydarzenie na FB