Warsztaty nt. konsolidacji w grupach kapitałowych

Katedra Rachunkowości Międzynarodowej zaprasza dnia 11 maja br. w godz. 11.30 do 13.20 do auli im. Prof. Z. Messnera w CNTI, na drugą edycję warsztatów pt. "Konsolidacja w grupach kapitałowych według Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej – problemy praktyczne", które poprowadzi audytor z BDO.

BDO jest piątą największą siecią firm audytorsko-doradczych na świecie. W rankingu IAB (International Accounting Bulletin) uzyskała tytuł – "Sieć roku 2015".

Ostatnie osiągnięcia w Polsce:

• ranking Rzeczpospolitej i Parkietu za 2015, 4 miejsce wśród firm audytorskich - wcześniej od wielu lat 5 pozycja w tym corocznym rankingu,
  • ranking Dziennika Gazety Prawnej 2015, najlepsza Firma Doradztwa Podatkowego w kategorii do 9 doradców (drugi rok z rzędu).

Warsztaty są dedykowane studentom drugiego stopnia, specjalność rachunkowość oraz rachunkowość i podatki, rachunkowość i rewizja. Możliwy jest również udział studentów stopnia pierwszego, rok III, ww. specjalności.

Warsztaty poprowadzi Marcin Krupa - absolwent naszej uczelni. Ma bogatą praktykę w zakresie badania sprawozdań finansowych zgodnie z regulacjami MSR/MSSF, a także regulacjami krajowymi. Od kilku lat nadzoruje całość prac związanych z funkcjonowaniem i realizacją projektów z zakresu audytu finansowego. Specjalizuje się w zakresie Międzynarodowych Standardów Rachunkowości, przekształcania sprawozdań finansowych na zgodne z MSR/MSSF, sporządzenia analiz Due Diligence oraz konsolidacji sprawozdań finansowych. Jest autorem licznych artykułów i opracowań, min. publikacji z zakresu MSR/MSSF: "Międzynarodowe Standardy Rachunkowości", "Zastosowanie MSSF po raz pierwszy".

Liczba uczestników jest ograniczona. Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w warsztacie pod adresem: j.wartini_twardowska@ue.katowice.pl do 6.maja br., godz. 12.00. Pod koniec warsztatu będzie przedstawiona oferta staży.

Zapraszamy serdecznie!