Weź udział w sesji... fotograficznej!

Choć sesja egzaminacyjna już za Wami, zapraszamy do wzięcia udziału w sesji fotograficznej na kampusie Uniwersytetu! To niepowtarzalna okazja na to, by stanąć przed obiektywem aparatu razem z wykładowcami :)

Tematyka sesji zdjęciowej:
Zdjęcia kadry akademickiej w interakcji ze studentami

18 lipca (poniedziałek) godz. 14.30 (prosimy o punktualność)

Miejsce zbiórki:
Hol budynku CNTI

Założenia do sesji:
Zdjęcia będą obrazować naturalne środowisko akademickie w czasie między zajęciami, kiedy to wykładowcy rozmawiają razem ze studentami. Dlatego też studenci powinni wyglądać naturalnie - nie jest wskazany strój elegancki.

Jak przygotować się do sesji, co zabrać - wytyczne
Prosimy o przygotowanie kilku zestawów i zabranie ze sobą różnych alternatywnych strojów (uprasowanych). Podstawowe stylizacje mają mieć charakter codzienny, casual’owy. Chcielibyśmy, żeby wizerunek studentów nie tylko był neutralny, ale także energetyczny :) Prosimy też o przyniesienie ze sobą współczesnych gadżetów: smartfony, tablety, laptopy - mogą zostać wykorzystane w czasie sesji.

Zasady stroju:

1. Unikamy koloru czarnego i zestawów czarno-białych
  2. Góry - jasne i kolorowe, jeśli ciemne - tylko szare i granatowe. Mogą być we wzory, ale delikatne, nie za duże. Wszystko matowe. Zakryte ramiona.
  3. Doły - pełna dowolność. Mogą być nawet czarne, mogę też być jeansy, mogą być kolory - nie powinno to być jednak ubrania błyszczące lub z dużymi wzorami, mogą być spódnice i sukienki. ważne, jednak żeby nie były zbyt wyzywające - za krótkie ;) Spodnie tylko długie.
  4. Dziewczyny powinny mieć makijaż, jednak na miejscu istnieje możliwość poprawek.
  5. Fryzury we własnym zakresie.

Prosimy o potwierdzenie udziału w sesji mailowo na adres: promocja@ue.katowice.pl.

Do zobaczenia! ;)