Wolontariat podczas V Europejskiego Kongresu MŚP

Jesteś ambitny i nie boisz się wyzwań? Chcesz nabyć doświadczenia w organizacji dużych międzynarodowych przedsięwzięć? Pragniesz poznać ciekawe i przedsiębiorcze środowisko? Razem z nami twórz największe w Europie wydarzenie poświęcone sektorowi Małych i Średnich Przedsiębiorstw!

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich studentów oraz absolwentów do udziału w V Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w roli wolontariusza.

Czas trwania Kongresu: 12 - 14 października 2015 r.

Współpraca przy Kongresie to szereg korzyści:

• udział w organizacji międzynarodowego wydarzenia, jednego z największych w Europie,
  • cenne doświadczenie i umiejętności związane z przygotowywaniem imprezy na tak dużą skalę,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach z umiejętności miękkich oraz konwersacjach z języków obcych (język angielski, rosyjski),
  • ciekawe wyzwania i praca w zróżnicowanym środowisku,
  • certyfikat potwierdzający pracę Wolontariusza podczas wydarzenia,
  • możliwość uczestnictwa w imprezach towarzyszących,
  • nawiązanie cennych kontaktów i nowych znajomości.

Wymagania:

• odpowiedzialność,
  • kultura osobista,
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność w dniach Kongresu,
  • znajomość języka angielskiego, rosyjskiego i/lub innych języków w stopniu min. komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Zgłoszeń prosimy dokonywać poprzez formularz do dnia 12 czerwca 2015 r.