Wybory do Parlamentu Studenckiego

Przekonaj się w jaki sposób możesz mieć wpływ Uczelnię, rozwijać się, a przy tym czerpać z tego przyjemność - startuj w wyborach do Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach!

Ogłaszamy wybory do Parlamentu Studenckiego na kadencję w roku akademickim 2018/2019

W dniach 28-30 maja można odebrać formularz zgłoszeniowy w biurze Parlamentu Studenckiego (217F), w godzinach od 10:00 do 15:00.

By móc złożyć swoją kandydaturę należy zebrać 100 podpisów poparcia wśród studentów naszej Uczelni i wypełniony formularz złożyć w biurze PS między 6 a 8 czerwca.

Wybory odbędą od 11 do 13 czerwca na parterze w budynku A.

Czym zajmuję się Parlament Studencki?

➡ Reprezentuje studentów przed Władzami Uniwersytetu

➡ Uczestniczy w obradach wielu uczelnianych Rad oraz Komisji

➡ Tworzy Juwenalia Śląskie

➡ Organizuje wiele projektów takich jak m.in.: Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, Adapciak i Półmetek Uniwersytetu Ekonomicznego

➡ Współpracuje ogólnopolsko w ramach  Parlamentu Studentów Rzeczpospolitej Polskiej oraz Forum Uczelni Ekonomicznych

➡ Umożliwia wyjazdy studentom dzięki Mostom Ekonomicznym oraz programowi Transekonomik
oraz wiele wiele innych ;)