Zapraszamy na wykład pt. "Szczęście. Tylko dla odważnych!"

Organizacja Studencka PANEUROPA serdecznie zaprasza na wykład "Szczęście. Tylko dla odważnych!". Poprowadzi go Aleksandra Lindner - Akredytowany Coach International Coach Federation (ICF ACC), Trener Biznesu, absolwentka naszej uczelni i współzałożycielka Organizacji Studenckiej PANEUROPA.

Czy jesteś szczęśliwy? Czy wiesz, co chcesz robić w życiu? Czy odnalazłeś już swoją drogę? A może nie wiesz, od czego zacząć, bo masz przecież tylko marzenia... Czy marzenia się spełniają? Czy w ogóle warto marzyć? Na te i wiele innych pytań możesz znaleźć odpowiedź podczas tego spotkania. Być może to właśnie tu coś Cię zainspiruje... Być może tu postawisz sobie pytanie, którego nigdy wcześniej nie zadałeś... Być może odpowiedź już na Ciebie czeka...

Zapraszamy Cię serdecznie, byś dzięki ostatniemu wydarzeniu w ramach projektu Create Yourself (CY) zobaczył dlaczego (CY) szczęście jest tylko dla odważnych.

Wykład odbędzie się 20 marca br., w sali 228A, w godzinach 13:00-15:00, wstęp wolny.