Zaproszenie na tydzień z Niezależnym Zrzeszeniem Studentów

Już 20 października 2014 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach rozpocznie się Tydzień z NZSem! Jest to element akcji rekrutacyjnej do jednej z największych organizacji studenckich w kraju – Niezależnego Zrzeszenia Studentów.

Pierwszy rok studiów (tak naprawdę jak i każdy kolejny) jest doskonałą okazją do szukania tego, w czym jest się naprawdę dobrym. Organizacje studenckie wspomagają studentów w procesie rozwoju osobistego w przyjacielskiej atmosferze. Zależy nam, aby każdy opuszczając kiedyś NZS mógł powiedzieć, że poznał przyjaciół na całe życie, jednocześnie zdobywając nowe umiejętności.

Wszystkich zainteresowanych działalnością w NZSie zapraszamy:

• w poniedziałek (20 października br.) na stand informacyjny na I piętrze w bud. B, gdzie będzie można dowiedzieć się, co właściwie robimy, w jaki sposób działamy i jakie projekty organizujemy;
  • we wtorek (21 października br.) na promocję (w budynku B) dwóch nadchodzących projektów NZS UE w Katowicach: Work&Travel (umożliwiający wakacyjne wyjazdy zagranicę w celach zarobkowych) oraz Studiuję – głosuję! (ogólnopolską kampanię informacyjną o nadchodzących wyborach samorządowych);
  • w środę (22 października br.) na niecodzienny wyścig kapsli po korytarzach naszego Uniwersytetu - Kapsel Race, zakończony niespodzianką;
  • w czwartek (23 października br.) na szkolenie z zakresu motywacji, rozwoju osobistego i zarządzania samym sobą;
  • w piątek (24 października br.) do odwiedzenia naszego biura (209F), strony internetowej i fanpage’a.

Wszystkie szczegóły odnośnie nadchodzących wydarzeń i dodatkowe informacje o NZSie znajdziesz na fanpage’u organizacji pod adresem: www.facebook.com/nzsuewkatowicach

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach to jedna z najstarszych organizacji studenckich w kraju – w tym roku obchodzi swoje 34. urodziny. Jej członkowie przeprowadzają projekty o zasięgu ogólnopolskim, nabywając i doskonaląc swoje umiejętności pracy w grupie i z zakresu zarządzania projektami. NZS jest autorem projektów charytatywnych: akcji honorowego krwiodawstwa "Wampiriada", a także o profilu edukacyjno - biznesowym: m.in. konkurs na najlepszego studenta RP "Studencki Nobel" oraz cykl warsztatów "Drogowskazy Kariery".