ERASMUS+ dla pracowników

Projekt programu ERASMUS+ na realizację wymian studentów i pracowników w krajach Europy w roku 2016/17 został zaakceptowany. Z przyjemnością informujemy, że dofinansowanie przyznane naszej Uczelni w ramach nowego kontraktu instytucjonalnego na mobilność pracowników jest wyższe niż kiedykolwiek i pozwoli nam na realizację znacząco większej liczby wyjazdów za granicę.

Otrzymaliśmy właśnie pierwszą transzę środków od operatora programu, więc serdecznie zapraszamy do zapoznania się z procedurą wyjazdową i zasadami finansowymi na stronie Biura Międzynarodowej Wymiany Studentów, oraz do składania wniosków o dofinansowanie wyjazdów z budżetu programu ERASMUS+.

Środki będą przyznawane w kolejności zgłoszeń. Można ubiegać się o maksymalnie dwa wyjazdy w ramach roku projektowego 2016/17. Warunkiem akceptacji wniosku jest uzyskanie potwierdzenia przyjęcia przez uczelnię partnerską na formularzu Mobility Agreement (więcej informacji na stronie).

Zapraszamy!