Granty Narodowego Centrum Nauki dla naszych naukowców

13 listopada br. Narodowe Centrum Nauki rozstrzygnęło konkursy OPUS 7, PRELUDIUM 7 i SONATA 7.

NCN przyznało naukowcom niemal 285 mln zł na realizację badań podstawowych. We wszystkich trzech konkursach złożono ponad 5 tys. wniosków, z czego finansowanie przyznano 715 projektom.

Z Uniwersytetu Ekonomicznego dofinansowanie w konkursie OPUS otrzymały 3 projekty realizowane na Wydziale Zarządzania:

• "Antecedencje diad i sieci w turystyce", Prof. dr hab. Wojciech Czakon (Katedra Zarządzania Przedsiębiorstwem, Zakład Teorii Zarządzania),
  • "Koncepcja Customer Engagement w zarządzaniu relacjami przedsiębiorstwa z klientem. Modele teoretyczny i pomiarowy", Dr Katarzyna Rupik (Katedra Polityki Rynkowej i Zarządzania Marketingowego),
  • "Zachowania pozytywne i przedsiębiorczość organizacyjna w osiąganiu wysokiej efektywności organizacji", Dr hab. Przemysław Zbierowski (Katedra Przedsiębiorczości, Zakład Zarządzania Przedsiębiorczego);

oraz w konkursie SONATA jeden projekt realizowany na Wydziale Ekonomii:

• "Ekonomia polityczna budowania instytucji w kooperacyjnym ładzie gospodarczym – przypadek Szwecji", Dr Sławomir Czech (Katedra Ekonomii Zakład Systemów Gospodarczych).

Laureatom serdecznie gratulujemy.

Więcej informacji na stronie: www.nauka.gov.pl