III Międzynarodowa Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa

Zapraszamy na III Studencko-Doktorancką Konferencję Naukową "Nowe media i technologie we współczesnej komunikacji marketingowej", która odbędzie się w dniach 16-17 kwietnia br. w Katowicach.

Konferencja organizowana jest przez Naukowe Koło Marketingu Meritum działające przy Katedrze Badań Rynkowych i Marketingowych oraz Koło Naukowe Turystyki "KoNTiki" działające przy Katedrze Turystyki.

Celem wydarzenia jest między innymi:

• prezentacja dorobku studentów i doktorantów w zakresie badań nad nowymi narzędziami promocji i komunikacji we współczesnym marketingu,
  • pogłębienie wiedzy związanej z nowymi technologiami w komunikacji marketingowej wykorzystywanymi przez współczesne podmioty rynkowe,
  • a także integracja środowisk studenckich i doktoranckich poprzez dyskusję nad wspólnym obszarem zainteresowań, jaki stanowią nowe media i technologie charakteryzujące się potencjałem w zakresie komunikacji marketingowej.

Oprócz sesji plenarnych, podczas których prezentowane są wystąpienia studentów i doktorantów, reprezentujących koła naukowe funkcjonujące  przy najważniejszych ośrodkach akademickich w kraju, stałym elementem konferencji są także wystąpienia gościnne przedstawicieli biznesu. Stanowią one ważny element wzbogacający proces dydaktyczny o elementy twórcze i praktyczne.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji. Organizatorzy wierzą, że każdy uczestnik konferencji znajdzie coś dla siebie.

Więcej szczegółów na stronie internetowej: kolonaukowemeritum.wordpress.com