Inauguracja programów edukacji ekonomicznej dla dzieci i młodzieży

W poniedziałek 23 marca br. w Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych odbyła się inauguracja bezpłatnych programów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży - Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego (EUD) i Akademii Młodego Ekonomisty (AME).

Rodziców uczniów biorących udział w programach uroczyście powitał Prorektor ds. Internacjonalizacji i Marketingu prof. dr hab. Sławomir Smyczek. Wykład dla uczestników Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego wygłosił Prorektor ds. Edukacji i Współpracy z Zagranicą prof. dr hab. Wojciech Dyduch. Uczniowie gimnazjów wysłuchali natomiast wykładu Prodziekana ds. Studiów Niestacjonarnych dr Grzegorza Głoda.

Inauguracja autorskiego programu Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach - Ekonomii dla Liceum i Technikum (ELiT) odbyła 9 marca br.

Specjalne pozdrowienia dla Uczestników programów edukacji ekonomicznej przesłała Minister Joanna Kluzik-Rostkowska.