Informacja o Zjeździe Absolwentów

Stowarzyszenie Absolwentów UE w Katowicach COLLEGIUM oraz Fundacja im. K. Adamieckiego ma przyjemność poinformować Absolwentów i Pracowników Uczelni, iż w dniu 3 czerwca 2017 r. odbędzie się Zjazd Absolwentów z okazji jubileuszu 60-lecia powstania Stowarzyszenia Absolwentów UE w Katowicach COLLEGIUM i 80-lecia Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Program:

• 15.00-17.00 - spotkania Absolwentów i pracowników Uczelni,
  • 17.00-19.00 - część oficjalna, którą m.in. uświetni występ Alicji Majewskiej
  • 19.00-22.00 - część rekreacyjno-rozrywkowa.

Szczegółowy program obchodów ukaże się do końca kwietnia na stronach Stowarzyszenia i UE w Katowicach.

Serdecznie wszystkich Państwa zachęcamy do zarezerwowania czasu na dzień obchodów i uczestnictwa w Zjeździe, jak również poinformowania o tym wydarzeniu kolegów i koleżanek, którzy studiowali razem z Państwem na naszej Uczelni.