International Week "Internet Communication Management"

4 maja br. odbyło się oficjalne rozpoczęcie 5 International Week. W tym tygodniu Uniwersytet gości 20 profesorów z uczelni partnerskich z 11 krajów. W tym roku odwiedzą nas nauczyciele z Belgii, Egiptu, Grecji, Hiszpanii, Niemiec, Łotwy, Rumunii, Słowenii, Turcji, Ukrainy i Węgier.

Zajęcia w ramach International Week prowadzone są w formie wykładów i warsztatów z wykorzystaniem aktywnych metod przekazywania wiedzy, takich jak studia przypadków, symulacje, filmy edukacyjne, gry i wiele innych. Na zajęcia zarejestrowało się ponad 200 studentów.

W ramach International Week organizowane jest również Seminarium dot. wdrażania Procesu Bolońskiego, na które zapraszamy całą społeczność akademicką. Podczas seminarium nauczyciele z zagranicy przedstawią zaproszenia do udziału w projektach naukowych i dydaktycznych oraz zaprezentują informacje nt. realizowanych przez nich badań naukowych. Seminarium odbędzie się w środę 6 maja br. w godzinach od 9.00 do 12.30 w Auli CNTI.

Pobyt nauczycieli wykorzystamy również do promocji programu Erasmus+ oraz wymiany studentów w ramach umów bilateralnych. W środę 6 maja br. od godziny 12.00 do 15.00 zapraszamy wszystkich studentów do Auli CNTI, gdzie będzie można zapoznać się z ofertą dydaktyczną Uczelni, które reprezentują nasi goście, a pracowników Biura Międzynarodowej Wymiany Studentów zapytać o formalności związane z wyjazdem za granicę. Jest to ostatnia szansa dla niezdecydowanych, przypominamy, że termin składania wniosków o stypendia na rok 2015/16 upływa 7 maja br.