Juwenalia Śląskie 2015 czas zacząć

26 maja br. barwnym korowodem ulicami Katowic, który wyruszył spod naszego Uniwersytetu rozpoczęły się Juwenalia Śląskie.

Jest to największa impreza studencka organizowana w ramach porozumienia samorządów studenckich śląskich uczelni, w tym również Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Podczas tradycyjnego przekazania przez władze miasta studentom kluczy do bram Katowic pod Spodkiem naszą Uczelnię reprezentował Prorektor ds. Edukacji i Współpracy z Zagranicą, prof. dr hab. Wojciech Dyduch. W tym roku klucze do bram miasta odebrał nasz student, przewodniczący Porozumienia Juwenaliów 2015 - Marek Adamczyk.

W programie wydarzenia między innymi: koncerty, kabareton, imprezy klubowe i wiele innych atrakcji.

Szczegółowe informacje na stronie: www.juwenaliaslaskie.pl.

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/JuweSlaskie.