Kolejny sukces NKL "Dialog"!

1 czerwca 2017 roku członkowie Naukowego Koła Logistyki "Dialog" wzięli udział w 41. Studenckiej Konferencji Naukowej organizowanej na Wydziale Inżenierii Produkcji i Technologii Materiałów Politechniki Częstochowskiej. Konferencja miała charakter interdyscyplinarny, a łącznie przedstawiono na niej ponad 170 artykułów!

Referaty prezentowane w ramach Studenckiej Konferencji Naukowej obejmują szeroki zakres tematyczny umożliwiający wymianę poglądów i rozwój wiedzy. Sprzyjają temu również kontakty osobiste i spotkania koleżeńskie, które owocują pogłębieniem współpracy interdyscyplinarnej. W tym roku na konferencję zgłoszono łącznie ponad 170 referatów.

Konferencja była idealna okazją do poszerzania wiedzy z zakresu różnych dziedzin nauki, prowadzeniu dyskusji akademickich oraz poznawaniu przedstawicieli różnych środowisk naukowych.

Bardzo miło nam poinformować, że reprezentanci "Dialogu"Andrzej Hanusik i Marek Kozień – uzyskali II nagrodę w konkursie na najlepszą pracę. Temat wygłoszonego przez nich referatu to "Sieć centrów przesiadkowych jako strukturalny integrator systemu transportu miejskiego".

Serdecznie gratulujemy!