Komunikat w sprawie 73. Tour de Pologne w Katowicach

W związku z drugim etapem 73. Tour de Pologne UCI World Tour i utrudnieniami w ruchu drogowym na terenie Katowic 13 lipca 2016 r. pracownicy administracyjni jednostek Uczelni zlokalizowanych w Katowicach świadczą pracę do godz. 10.30.

Na mocy pisma okólnego nr 2/2016 z dnia 30 czerwca 2016 r.  Kanclerza Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach w sprawie skrócenia w dniu 13 lipca 2016 r. wymiaru czasu pracy pracownikom niebędącym nauczycielami akademickimi. Pracownicy wszystkich jednostek organizacyjnych Uniwersytetu zlokalizowanych w Katowicach - niebędący nauczycielami akademickimi - świadczą w tym dniu pracę w skróconym wymiarze czasu, tj. do godz. 10.30.

Ze szczegółowymi informacjami na temat zmian w ruchu ulicznym, a także komunikatem o utrudnieniach w ruchu drogowym można zapoznać się na stronie: www.katowice.eu.