Konferencja Silesia HR Trends 2015 za nami

7 października br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędzie się konferencja Silesia HR Trends 2015 "Rynek pracy - doświadczenie - rozwój zawodowy". Do udziału w wydarzeniu zapraszamy również studentów.

Z ramienia Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach w wydarzeniu wziął udział prof. UE dr hab. Robert Tomanek, Prorektor ds. Organizacji, Finansów i Rozwoju, który uczestniczył w sesji tematycznej "BPO – Bardzo Prężny Outsourcing".

Silesia HR Trends 2015 to forum wymiany poglądów i doświadczeń z zakresu szeroko rozumianego zarządzania zasobami ludzkimi widziane poprzez pryzmat specyfiki regionu z naciskiem na takie obszary jak edukacja, w tym szkolnictwo zawodowe, kooperacja międzysektorowa i międzypokoleniowa, optymalizacja procesów, nowoczesne narzędzia wspierające zarządzanie obszarem HR.

Silesia HR Trends 2015 to także platforma dialogu z młodym pokoleniem – studentami, którzy wkraczają na rynek pracy, a przede wszystkim pierwsza i jedyna taka konferencja o rynku pracy w województwie śląskim.

Podczas konferencji odbyła się inauguracja projektu EEC - LIDERZY PRZYSZŁOŚCI, mającego na celu aktywizację ludzi młodych, zwiększenie ich udziału w życiu publicznym oraz promowanie aktywnej postawy obywatelskiej. Uczestnikom została zaprezentowana nowa poszerzona formuła projektu, stwarzającą stałą platformę wymiany doświadczeń, wiedzy i poglądów między tymi, którzy działają w obszarze biznesu i polityki, a młodymi aktywnymi ludźmi, mającymi ambicje uczestniczenia w życiu gospodarczym i społecznym.