Konferencja zamykająca międzynarodowy projekt badawczy

W dniu 26 listopada 2015 r. w Pardubicach odbyła się konferencja zamykająca międzynarodowy projekt badawczy pt. Synchronization and development of national strategies of logistics in V4 countries.

W ramach projektu dokonano analizy porównawczej strategii logistycznych krajów V4. Główną uwagę badawczą skupiono na współpracy w obszarze transportu. Celem projektu było także opracowanie rekomendacji dla dalszego rozwoju sieci logistycznych krajów V4.

Wśród gości konferencji znaleźli się przedstawiciele instytucji zaangażowanych w realizację projektu, m.in. Węgierskiego Towarzystwa Logistycznego, Czeskiego Towarzystwa Logistycznego, Uniwersytetu w Pardubicach, Uniwersytetu w Żylinie oraz Węgierskiej Agencji Promocji Inwestycji. Naszą Uczelnię reprezentowali pracownicy Katedry Logistyki Ekonomicznej: dr Edyta Klosa oraz dr inż. Marcin Świtała, którzy wygłosili referat pt. The Polish logistics system and its development strategy from the perspective of V4 grup.

Więcej informacji znajduje się na stronie projektu: http://v4log.eu.