Międzynarodowa konferencja MAG Scholar®

W dniach 3-5 lipca 2017 r. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach gościł naukowców z całego świata w trakcie corocznej międzynarodowej konferencji MAG Scholar® Global Business, Marketing and Tourism Conference 2017 "European Marketing from Global Perspective".

Katedra Badań Konsumpcji współorganizowała międzynarodową konferencję naukową MAG Scholar poświęconą marketingowi, biznesowi i turystyce, która po raz pierwszy odbyła się w Polsce. W trakcie trzech dni, naukowcy z całego świata spotkali się, by zaprezentować najnowsze wyniki badań.

Prorektor ds. Edukacji i Internacjonalizacji prof. dr hab. Sławomir Smyczek oraz założyciel i dyrektor generalny stowarzyszenia MAG Scholar prof. Kim Fam uroczycie otworzyli konferencję. Następnie wykład otwierający konferencję nt. Nowych trendów na liberalizującym się rynku energii wygłosił Wiceprezes Zarządu Tauron Grzegorz Lot oraz dr Marzena Czarnecka z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć

Honorowy patronat nad konferencją objęli: Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin, Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa oraz JM Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach dr hab. Robert Tomanek. prof. UE.

Więcej szczegółów dotyczących konferencji znajduje się na stronie: www.magscholar2017.ue.katowice.pl.

MAG Scholar to stowarzyszenie z Azji mające na celu promowanie najwyższej jakości badań naukowych umożliwiających rozwój teorii oraz praktyki zarządzania marketingowego. MAG Scholar ma na celu także popularyzowanie interdyscyplinarnych badań naukowców i praktyków z różnych dziedzin ekonomii Jest to platforma wymiany doświadczeń, wiedzy oraz najnowszych wyników badań dla badaczy, naukowców oraz nauczycieli akademickich z całego świata.. Główną ideą stowarzyszenia jest stworzenie przestrzeni spotkań i rozmów na temat marketingu w Azji. Mottem tego stowarzyszenia jest hasło "We know Asia better". Prof. Sławomir Smyczek oraz dr hab. Justyna Matysiewicz reprezentują naszą Uczelnią w tym prestiżowym stowarzyszeniu jako MAG Scholar International Ambassadors.