Mosty Ekonomiczne 2017

Ciekawi Cię jak wygląda życie studenckie na innych uczelniach? Chcesz poznać klimat innego miasta? Lubisz nawiązywać nowe znajomości? Po raz kolejny zapraszamy do udziału w Mostach Ekonomicznych!

Mosty Ekonomiczne to 4-dniowa wymiana studencka między uczelniami ekonomicznymi w Polsce, podczas której uczestnicy mają szansę poznać studentów z innych miast, ich samorządy, klimat uczelni i całego miasta. Warsztaty, szkolenia, zwiedzanie ciekawych miejsc i poznanie nocnego życia innego miasta to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji.

Zastanawiacie się ile taka przygoda kosztuje? Otóż poza ceną biletu kolejowego, wyjazd jest całkowicie za darmo! Organizatorzy zapewniają nocleg, wyżywienie oraz wszystkie atrakcje na miejscu

Harmonogram Mostów Ekonomicznych 2017:

• Poznań – Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu – 28 luty - 3 marca
  • Wrocław – Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu – 5 - 8 marca
  • Warszawa – Szkoła Główna Handlowa w Warszawie – 9 - 12 marca
  • Kraków – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie – 15 - 18 marca
  • Katowice – Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach – 22 - 25 marca

Zastanawiasz się jak wziąć udział w Mostach? Nic prostszego!

• I etap, to formularz rekrutacyjny, który dostępny będzie od 27 grudnia do 10 stycznia. Formularz będziecie mogli wypełnić w wersji elektronicznej. Pamiętajcie, że liczy się Wasza kreatywność i pomysłowość!
  • II etap, to osobiste spotkanie z nami przygotowanie prezentacji/pokazu na podany przez nas temat. Szczegóły przekażemy zakwalifikowanym drogą mailową.

Szczegóły na stronie wydarzenia na FB