Narodowy Bank Polski i Uniwersytet nauczycielom

Zachęcamy nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjów i liceów do zapoznania się z dedykowaną ofertą studiów i szkoleń.

Narodowy Bank Polski oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Wydział Zarządzania zapraszają na studia podyplomowe "Studia podyplomowe w zakresie przedsiębiorczości dla nauczycieli". Absolwenci otrzymają świadectwo ukończenia studiów podyplomowych potwierdzające uprawnienia do zajmowania stanowiska nauczyciela (w zakresie przedmiotu "Podstawy przedsiębiorczości") w szkołach i placówkach oświatowych zgodnie z obowiązującym porządkiem prawnym. Studia obejmują trzy grupy przedmiotów o charakterze ogólnoekonomicznym, dotyczących przedsiębiorczości oraz z zakresu metodyki nauczania przedsiębiorczości. Studia są dofinansowane przez Narodowy Bank Polski.

Więcej informacji: www.ue.katowice.pl/pdn.

Nauczycieli szkół podstawowych zapraszamy również na bezpłatne seminarium mające na celu zwiększanie dojrzałości finansowej pt. "Jak zostać bogatym - edukacja finansowa w praktyce. Warsztaty dla nauczycieli" organizowane przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych w ramach Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego. Partnerem Strategicznym programu jest Narodowy Bank Polski. Oferta szkoleniowa skierowana jest do nauczycieli różnych przedmiotów, nie tylko tych, których tematyka jest bardzo bliska zagadnieniom ekonomicznym. Efektem spotkania będzie wyposażenie nauczycieli w wartościowe scenariusze do wykorzystania zarówno na godzinie wychowawczej, jak i na lekcjach podstawowych przedmiotów. Na zakończenie każdy uczestnik otrzyma materiały seminaryjne oraz certyfikat potwierdzający ukończenie warsztatów.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.uniwersytet-dzieciecy.pl/seminarium.