Nasza Uczelnia na EAIE Spotlight seminar w Berlinie

Pracownik naszej Uczelni, jako jedyny przedstawiciel z Polski, prelegentem pierwszego międzynarodowego seminarium "EAIE Spotlight seminar" w Berlinie.

Seminarium organizowane jest przez Europejskie Stowarzyszenie Edukacji Międzynarodowej (EAIE), największą tego typu organizację pozarządową w Europie zajmującą się problematyką międzynarodowej edukacji oraz internacjonalizacją szkolnictwa wyższego. Tematem seminarium jest wsparcie studentów przez uczelnie w ich drodze do sukcesu.

Pani Edyta Lachowicz-Santos poprowadzi sesję "Careers guidance in 2015: from a national to an international focus". Od 2012 roku jest członkiem grupy eksperckiej EMPLOI skupiającej specjalistów w dziedzinie zatrudnialności, relacji z absolwentami, wykorzystania nowych mediów w relacjach z pracodawcami i absolwentami itp. We wrześniu br. objęła stanowisko wiceprzewodniczącej EMPLOI.

Więcej informacji: www.eaie.org/home/spotlight-seminar/spotlight/programme/speakers.html