Obozy adaptacyjne dla nowych studentów

Wszystkich nowo przyjętych studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w imieniu organizacji studenckich zapraszamy na obozy adaptacyjne. To niezwykła szansa na to, by jeszcze przed rozpoczęciem studiów zawrzeć nowe znajomości, aktywnie wejść w nowy rok akademicki i poznać studiowanie "od kuchni" :)

W ofercie organizacji studenckich:

• obóz adaptacyjny Adapciak Parlamentu Studenckiego

Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach ma zaszczyt i przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w jedynym w swoim rodzaju, niepowtarzalnym obozie adaptacyjnym. Jeśli oczekujecie studenckiej zabawy w klimacie niczym z amerykańskich komedii, czytajcie dalej.

Obóz organizowany jest co roku na przełomie sierpnia i września z myślą maturzystach rozpoczynających studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Na obozie nowo przyjęci studenci mają szansę przeżyć jedną z najwspanialszych przygód swojego życia, poznając przy tym tajniki studiowania na Uniwersytecie Ekonomicznym, a także zawierając mnóstwo nowych znajomości. Głównym celem obozu jest świetna studencka zabawa pod opieką starszych kolegów i koleżanek z Parlamentu Studenckiego.

Organizator: Parlament studencki
Miejsce: Zakopane
Termin: 31 sierpnia - 9 września 2017 r.
Koszt: 550 zł
Więcej informacji i zapisy: www.adapciak.com

• wyprawa Adapciak organizacji Paneuropa

Niepowtarzalny wyjazd integracyjny, na którym nowo przyjęci studenci mają okazję zakończyć najdłuższe wakacje swojego życia z przytupem! Przez 8 nocy będziemy bawić się na 8 różnych imprezach w przeróżnych klimatach, m.in. rock’n’pin-up, fluo party, niezwykły świat magiczny, tradycyjny Śląsk oraz wiele, wiele innych! Wisienką na torcie przy tym wszystkim są przebrania, które trzeba wziąć na każdą z nich – to dzięki nim powstaje cudowna aura Adapciaka.

Prócz imprez i zabaw do białego rana, specjalne dla naszych Adapciakowiczów przygotowaliśmy niewiarygodną moc atrakcji oraz zadbaliśmy o rozwój i nowe doświadczenia poprzez wiele warsztatów doszkalających i spotkania inspirujące, dzięki czemu zyskają dobry start na studiach z masą przyjaciół!

Każdy nowy student stawiający na dobrą zabawę i chęć robienia czegoś więcej na studiach doskonale odnajdzie się na Wyprawie Adapciak!

Organizator: Organizacja Studencka PANEUROPA
Miejsce: Ustroń
Termin: 20-28 września 2017 r.
Koszt: 549 zł
Więcej informacji i zapisy: http://paneuropa.com.pl/wyprawa-adapciak/

• Gaudapciak

KZA Gaudeamus zaprasza osoby rozpoczynające studia na naszej Uczelni do udziału w obozie adaptacyjnym "Gaudapciak", który odbędzie się w Brennej w dniach 21-24 września 2017 r.

Do udziału w obozie adaptacyjnym "Gaudapciak 2017" zaproszeni są ci, którzy w tym roku rozpoczną studia na jednej z katowickich uczelni. Będzie to czas nawiązywania nowych znajomości, wdrażania się w życie studenckie, czas wspólnych wędrówek po górach, zabaw, warsztatów, ale też - co wyróżnia nasz obóz spośród innych - czas wspólnej modlitwy.Uczestnicy organizowanego już po raz piąty "Gaudapciaka" zagoszczą tradycyjnie w chatce akademickiej w Brennej – Nowym Groniu – miejscu szczególnym dla wielu pokoleń katowickich studentów.

Cały obóz skrojony jest na studencką miarę. Dotyczy to również jego ceny, która wynosi jedynie 100 zł, a obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie i ubezpieczenie na czas całych czterech dni.

Organizator: Katolicki Związek Akademicki "Gaudeamus"
Miejsce: Brenna, Nowy Groń
Termin: 21-24 września 2017 r.
Koszt: 100 zł
Więcej informacji i zapisy: tinyurl.com/gaudapciak2017

• Adapciak nad morzem NZS

10Wypoczęci po maturach? Pora rozpocząć studenckie życie! A jak zrobić to najlepiej? Oczywiście na Adapciaku z NZS-em!

Już po raz piąty wybieramy się do nadmorskiej miejscowości Chłapowo by pokazać Wam jak najlepiej wykorzystać czas studiów, a także bez trudu wejść do studenckiej społeczności. Z nami nie tylko poznasz uroki studiowania, ale także przeżyjesz 10 najlepszych imprez o motywie przewodnim "W 10 Dni Dookola Świata". Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na jedynego Adapciaka nad morze.

Czeka wiele atrakcji wycieczka do parku linowego, gra miejska i mnóstwo zajęć na plaży, zarówno dla tych aktywnych, jak i tych, którzy wolą odpoczywać na piasku. Jesteśmy pewni że czas spędzony z innymi przyszłymi studentami, a także z nami zaowocuje wieloma długoletnimi znajomościami, a pobyt nad morzem i zdobyte wspomnienia tchną pozytywną energię w cały nadchodzący rok akademicki.

Do zobaczenia!

Organizator: Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach
Miejsce: Chałpowo
Termin: 4-15 września 2017 r.
Więcej informacji i zapisy: http://www.adapciak.com.pl/