Plebiscyt na najlepszego nauczyciela akademickiego

"Złote pióro" to nowy projekt Parlamentu Studenckiego - plebiscyt na najlepszego nauczyciela akademickiego.

Studenci mają możliwość nagrodzenia prowadzącego, który wyróżnia się na tle innych. Złote pióro to głos całej społeczności studentów Uniwersytetu Ekonomicznego. Nagroda przyznawana jest w czterech kategoriach:

• Przyjaciel studenta

Nagroda przyznawana jest nauczycielowi akademickiemu, który dba o dobro studentów. Wspiera ich nie tylko w sferze edukacyjnej, ale również w dodatkowej działalności. Zawsze chętny do pomocy w rozwiązywaniu wszelkich problemów.

• Autorytet

Nagroda przyznawana nauczycielowi akademickiemu, który jest powszechnie szanowany oraz posiada ogromną wiedzę, którą chętnie dzieli się ze studentami. Jest wzorem dla wielu młodych ludzi.

• Kawalarz

Nagroda przyznawana nauczycielowi akademickiemu, który posiada duże poczucie humoru oraz codziennie zaraża uśmiechem swoich studentów.

• Innowator

Nagroda przyznawana nauczycielowi akademickiemu, który podczas swoich zajęć wykorzystuje technologie informatyczne np. serwisy e-learningowe oraz stosuje innowacyjne sposoby nauczania.

Głosowanie trwa od 3 do 17 grudnia 2014 roku

Wśród studentów, którzy oddadzą swój głos rozlosujemy

• Bilet na VII Bal Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach
  • Bilety (1+1 dla osoby towarzyszącej) na Półmetek 2015
  • Dwa miejsca w drugim etapie rekrutacji na Mosty Ekonomiczne 2015 (ominięcie I etapu rekrutacji)

Wyniki plebiscytu oraz loterii zostaną ogłoszone 18 grudnia br. Uroczyste wręczenie nagród dla nauczycieli odbędzie się 17 stycznia 2015 r. na VII Balu Uniwersytetu Ekonomicznego.

Więcej informacji: www.ps.ue.katowice.pl/aktualnosci/article/zlote-pioro/

Wydarzenie na fb