Poznaj naszą ofertę edukacyjną

Wszystkich Kandydatów na studia na UE Katowice zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Obecnie trwa rejestracja elektroniczna i przyjmowanie dokumentów na kierunek: Logistyka na studiach II stopnia (semestr letni - od lutego) - trzysemestralne studia magisterskie stacjonarne lub niestacjonarne na kierunku Logistyka​ ​​na Wydziale Ekonomii​. Dokumenty można składać do 15 lutego 2017 r. Studia drugiego stopnia na kierunku Logistyka stwarzają możliwość pogłębienia wiedzy z zakresu nauk ekonomicznych, w szczególności w obszarze nowoczesnych systemów logistycznych.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych, na które obecnie prowadzimy rekrutację.

Studia podyplomowe Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach pozwalają podnieść kwalifikacje oraz zdobyć nowe umiejętności między innymi: inżynierom, informatykom, biznesmenom, kadrze zarządzającej organizacjami prywatnymi i publicznymi, finansistom, psychologom, a także młodym absolwentom.

Wszyscy kandydaci na studia mogą zarejestrować się w naszym Internetowym Systemie Rekrutacyjnym.

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach zgodnie z dewizą "Blisko, międzynarodowo, przez całe życie" kształci osoby w różnym wieku – od dzieci i młodzieży, aż po grupy wiekowe 50+.

Programy dla dzieci i młodzieży:

Studia:

W ramach Uniwersytetu Ekonomicznego Trzeciego Wieku prowadzimy również zajęcia dla grupy wiekowej 50+.

Szczegółowe informacje dla Kandydatów na studia dostępne są w sekcji "Kandydaci".