Program Joint MSc Degree in European Business & Finance z pozytywną oceną w UK

Program Joint MSc degree in European Business & Finance ponownie otrzymał pozytywna ocenę w wielkiej Brytanii.

W dniu 4.08.2016 w Nottingham Trent University przeprowadzona została okresowa ocena programu  Joint MSc Degree in European Business & Finance oraz instytucji realizujących program. Decyzja Komisji umowa partnerska o współpracy ponownie zostaje przedłużona o maksymalny przewidziany przepisami okres tj 3 lat.

Program otrzymał wyróżnienie, ponadto Komisja nie wskazała żadnych dodatkowych warunków dla kontynuacji współpracy, co potwierdza jego wysoką jakość zarówno pod względem akademickim jak i jakościowym.

Przedstawicielami programu w trakcie spotkania byli:

Dr Emil Helienek - lider programu w Nottingham Trent University

Ewa Helienek - marketing manager  w Nottingham Trent University

Doc. Ing. Stanislav Skapa - lider programu oraz dziekan w Vysoke Uceni  Technicke v Brne

Karolina Borys - koordynator programu w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Zapraszamy na studia od października!