"Proud of you – dumni z was 2015" - głosuj na UE w Katowicach

Zachęcamy do głosowania na Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach w plebiscycie gospodarczym "PROUD OF YOU – DUMNI Z WAS 2015" w Kategorii: DUMA REGIONU.

Każdego dnia można oddać swoje głosy na wybranych kandydatów w pięciu różnych kategoriach: DUMA REGIONU (w tej kategorii nominowany jest Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach), NAJLEPSZY WIZERUNEK, OSOBOWOŚĆ W BIZNESIE, NAJLEPSZA USŁUGA I NAJLEPSZY PRODUKT.

Firmy, instytucje i osoby zostały wytypowane i nominowane do tytułu PROUD OF YOU – DUMNI Z WAS przez Lożę Katowicką Business Centre Club. Tegoroczna edycja plebiscytu odbywa się pod jej patronatem. Swoje nominacje przedstawiła także redakcja Biznes Regionów.

Głosować można raz w ciągu doby z jednego adresu IP, oddając jeden lub kilka głosów w każdej kategorii. Głosy oddawać można do środy 10 czerwca 2015 r. (włącznie) pod adresem: www.biznesslaski.pl

Organizatorem plebiscytu jest wydawnictwo Biznes Regionów | The Regions’ Business i portal biznesslaski.pl.