Przedsiębiorstwo XXI w. - Doświadczenia i Perspektywy Zarządzania

W dniu 27 listopada 2014 r. w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach odbyła się konferencja naukowa pt. "PRZEDSIĘBIORSTWO XXI WIEKU - DOŚWIADCZENIA i PERSPEKTYWY ZARZĄDZANIA" zorganizowana przez Katedrę Zarządzania Przedsiębiorstwem oraz Katedrę Przedsiębiorczości reprezentujące Wydział Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Uczestnicy zgodnie uznali za osiągnięte, zamierzone cele konferencji, jakimi były prezentacja poglądów oraz wymiana doświadczeń z prac badawczych dotyczących szeroko rozumianego zarządzania przedsiębiorstwami, ze szczególnym uwzględnieniem wyzwań, przed którymi stoją organizacje XXI wieku. Zakres tematyczny konferencji dotyczył dwóch zasadniczych obszarów, tj. praktyki i zadań zarządzania strategicznego oraz przedsiębiorstw działających w sieci.

Konferencje uświetniły wystąpienia m. in. prof. zw. dr hab. E. Nowaka, prof. zw. dr hab. Jerzego Rokity, prof. zw. dr hab. B. Woźniak - Sobczak, prof. zw. dr hab. M. Bratnickiego, prof. zw. dr hab. K. Jędralskiej, prof. dr hab. Wojciecha Dyducha i wielu innych znamienitych gości.

Partnerem konferencji była Fundacja Konrada Adenauera.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.