Przyznano granty Narodowego Centrum Nauki

Informujemy, że Koordynatorzy Dyscyplin Narodowego Centrum Nauki przedstawili listy rankingowe projektów zakwalifikowanych do finansowania w ramach konkursów ogłoszonych przez NCN w dniu 15 marca 2015 r.

Granty NCN otrzymało dwóch pracowników Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, w konkursie OPUS 9 – na projekty badawcze, w tym finansowanie zakupu lub wytworzenia aparatury naukowo-badawczej niezbędnej do realizacji tych projektów:

• prof. dr hab. Wojciech Tadeusz Dyduch, Wydział Zarządzania, Katedra Przedsiębiorczości, tytuł projektu: "Tworzenie, zatrzymywanie i przechwytywanie wartości w organizacjach przedsiębiorczych",
  • prof. UE dr hab. Tomasz Tadeusz Wachowicz, Wydział Informatyki i Komunikacji, Katedra Badań Operacyjnych, tytuł projektu: "Użyteczność i skuteczność wielokryterialnych holistycznych metod podejmowania decyzji we wspomaganiu negocjacji".

Serdecznie gratulujemy!