Spotkanie projektowe na NTNU w Trondheim

W dniach 28-30 października br. przedstawiciele naszej Uczelni wzięli udział w spotkaniu projektowym organizowanym w Norweskim Uniwersytetem Nauki i Technologii (NTNU) w Trondheim. Celem spotkania było omówienie działań związanych z realizacją projektu Inter Uni - "Wsparcie internacjonalizacji. Wzmacnianie relacji między Uczelnią, kandydatami, studentami, absolwentami i pracownikami przy wykorzystaniu nowych mediów".

Projekt koordynowany jest przez Zespół Promocji Zagranicznej w Biurze Promocji i Nowych Mediów i korzysta z dofinansowania w kwocie 375 tys. zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG i funduszy norweskich. Celem projektu jest współpraca między uczelniami, mająca na celu wsparcie procesu internacjonalizacji. Projekt realizowany jest we współpracy z partnerami: Norweskim Uniwersytetem Nauki i Technologii (NTNU) w Trondheim oraz Uniwersytetem w Liechtensteinie.