Spotkanie z cyklu "Audyt wewnętrzny - praktyka i teoria"

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach oraz Koło Audytorów Wewnętrznych Jednostek Samorządu Terytorialnego IIA Polska we współpracy ze Śląskim Kołem Regionalnym zorganizowali w dniu 1 lipca 2016 r. na spotkanie w ramach cyklu pt. Audyt wewnętrzny – praktyka i teoria.

Spotkanie odbyłoe się w Auli Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych (CNTI) Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach przy ul. Bogucickiej.

Ramowy plan spotkania:

• Katarzyna Lenczyk-Woroniecka
    Praktyczne aspekty wdrożenia zmian rozporządzenia metodologicznego pracy audytu wewnętrznego na przykładzie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.
  • Bożena Grabowska
    Opracowanie planu audytu wewnętrznego z wykorzystaniem wyników zarządzania ryzykiem w jednostce
  • Michalina Domańska
    Praktyczne aspekty stosowania rozporządzenia metodologicznego pracy audytu wewnętrznego