Student Uczelni Ambasadorem CSR

Szymon Kuzia, student kierunku Gospodarka Przestrzenna jest Ambasadorem CSR w programie edukacyjnym Forum Odpowiedzialnego Biznesu - Liga Odpowiedzialnego Biznesu 2014/2015.

Liga Odpowiedzialnego Biznesu to program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu budujący nowe kadry menedżerów i przedsiębiorców, animatorów społecznych, liderów zmian i przede wszystkim odpowiedzialnych ludzi.

LOB tworzy grupa studentów i studentek – Ambasadorów i Ambasadorek CSR, którzy współpracując z ponad kilkudziesięcioma organizacjami studenckimi realizując projekty o charakterze edukacyjnym i społecznym na poziomie lokalnym i ogólnopolskim.

Student Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach Szymon Kuzia wykazuje się otwartością na nowe wyzwania, wysoką kulturą osobistą, samodzielnością oraz jest osobą ambitną, która z łatwością przyswaja wiedzę.