Sukces studentów logistyki

Zespół studentów logistyki (studia inżynierskie oraz licencjackie) w składzie: Julia Senkała, Karolina Spojda, Magdalena Szwagrzyk oraz Krzysztof Podgórski po 4 miesiącach rywalizacji awansował do drugiej rundy międzynarodowego konkursu Global Student Challenge 2015-2016 pt. Economic Growth and its Challenges!

Obsada tegorocznej edycji konkursu jest wyjątkowo silna – w pierwszej rundzie wzięły udział zespoły reprezentujące ponad 700 uniwersytetów z 96 krajów (np. Duke University, University of Hong Kong, Technische Universiteit Delft czy Indian Institute of Technology Bombay). Do drugiej rundy awansowały zespoły z 82 uniwersytetów.

Konkurs przebiega pod patronatem naukowo-dydaktycznym Christelijke Hogeschool Windesheim, Fraunhofer-Institut für Materialfluß und Logistik, Politecnico di Milano, Technische Universität Dortmund oraz University of Warwick

Partnerami konkursu są natomiast: Heineken, Inchainge B.V., KennisDC Logistiek, Philips, TKI DINALOG, Dutch Institute for Advanced Logistics oraz Unilever.

Zapraszamy na stronę główną konkursu: www.globalstudentchallenge.org