Uniwersytet na Akademickich Mistrzostwach Europy w Armenii

W dniach od 6 do 12 października br. po raz pierwszy w historii Uniwersytet Ekonomiczny z Katowic reprezentowany będzie na Akademickich Mistrzostwach Europy!

Drużyna Akademickiego Związku Sportowego wystartuje w rozgrywanych po raz pierwszy w historii Akademickich Mistrzostwach Europy w Szachach! Nasi studenci będą rywalizować w Erywaniu z bardzo silnymi ekipami uczelni z takich państw jak: Armenia, Rosja, Francja, Serbia, Chorwacja, Słowenia, Turcja i Portugalia. Uczelnię będą reprezentować dwaj studenci kierunku Logistyka: Piotr Piesik (IV rok) oraz Kacper Polok (III rok), członkowie srebrnej drużyny w zeszłorocznych Akademickich Mistrzostw Polski!

Transmisję z zawodów będzie można śledzić na stronie Mistrzostw: www.armssf.am

Newsy z podróży, swoich przygód w Armenii oraz wrażenia z gry nasza reprezentacja będzie prezentować na Fanpage’u AZS-u naszej Uczelni!

Życzymy powodzenia naszej ekipie!

Piotr Piesik i Kacper Polok