Uruchomienie I-szej edycji rektorskich grantów naukowych

Informujemy o uruchomieniu na naszej Uczelni I-szej edycji rektorskich grantów naukowych, które będą przyznawane za wybitne osiągnięcia naukowe w następujących kategoriach:

- uzyskanie stopnia doktora habilitowanego przed ukończeniem 35 roku życia lub;
- uzyskanie tytułu profesora przed ukończeniem 45 roku życia;
- publikację artykułu w czasopiśmie najwyższej kategorii (lista A);
- pozyskanie przez kierownika projektu badawczego finansowania dla Uczelni w konkursie zewnętrznym;
- udział w zespole badawczym, który uzyskał dla Uczelni  wysoką kwotę finansowania zewnętrznego na swoje projekty w roku kalendarzowym, w którym została wydana decyzja o przyznaniu finansowania.

Serdecznie zapraszam do aplikowania o przyznanie grantu za szczególne osiągnięcia uzyskane w okresie od 1 stycznia do 31 października 2014 roku.

Termin składania wniosków upływa 28 listopada br.

Szczegółowe warunki i zasady ubiegania się i przyznawania grantów reguluje Zarządzenie nr 25/14 z dnia 29 maja 2014 roku Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Dokumentacja dostępna jest na stronie internetowej Biura Badań i Projektów Naukowych (zakładka "rektorskie granty naukowe"), które jest również jednostką odpowiedzialną za sprawy administracyjne związane z procedurą aplikowania.

Osobą kontaktową jest Pani Aleksandra Kustroń, tel. 32 257 7387, e-mail: aleksandra.kustron@ue.katowice.pl

Zapraszamy do składania wniosków!