V edycja Erasmus Staff Training Week

W dniach 5-9 czerwca 2017 r. na naszej uczelni odbyła się piąta już edycja międzynarodowego tygodnia szkoleniowego pn. Erasmus Staff Training Week "Soft Skills in the International Setting", organizowana przez Biuro Współpracy Międzynarodowej.

Naszymi gośćmi byli przedstawiciele 23 uczelni zagranicznych z Albanii, Belgii, Brazylii, Czech, Grecji, Hiszpanii, Kazachstanu, Kolumbii, Korei Południowej, Łotwy, Niemiec, Palestyny, Portugalii, Rosji, Rumunii, Ukrainy i Wielkiej Brytanii, reprezentujący różne jednostki administracyjne, w tym głównie biura międzynarodowe, biura projektów, zespoły rozliczeń finansowych i dziekanaty.

W tegorocznym programie znalazły się szkolenia z zakresu asertywności i efektywnego budowania zespołu, prezentacje uczelni zagranicznych, wizyty w wybranych jednostkach naszej uczelni, krótki kurs języka polskiego oraz zwiedzanie kampusu Uniwersytetu.

Dziękujemy naszym gościom za przybycie i aktywne uczestnictwo w programie!