Wręczenie dyplomów na Wydziale Zarządzania - galeria

20 stycznia 2017 r. o godz. 17:00 w Auli im. Prof. Z. Messnera w CNTI przy ul. Bogucickiej 5 odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Absolwentom w ramach obchodów 80-lecia Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Uroczystość poprowadzona została przez władze dziekańskie Wydziału Zarządzania, a wśród zaproszonych gości byli min. JM Rektor dr hab. Robert Tomanek, prof. UE, Prorektor ds. Edukacji i Internacjonalizacji Prof. dr hab. Sławomir Smyczek, Vice Prezes Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów "COLLEGIUM" Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach Pan Wiesław Rola, Partner firmy Deloitte Pan Tomasz Konik, Przedstawiciele Absolwentów Pani Beata Machowicz i Pan Tomasz Silwanowicz oraz Promotorzy prac dyplomowych.

Dziekan Wydziału Prof. dr hab. Krystyna Jędralska w swym wystąpieniu pogratulowała Absolwentom ukończenia naszej Uczelni, wyrażając jednocześnie nadzieję, że zdobyta wiedza i kompetencje pozwolą im na osiągnięcie wielu spektakularnych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Rektor dr hab. Robert Tomanek, prof. UE, gratulując Absolwentom zdobycia wyższego wykształcenia podkreślił, że dowodem wysokiej renomy Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach są wspaniali Absolwenci, którzy tworzą trzon kadry zarządzającej wielu wiodących polskich i zagranicznych firm oraz wskazał na możliwość kontynuowania zdobytej wiedzy i kompetencji w ramach studiów trzeciego stopnia (doktoranckich) i studiów podyplomowych.

W części głównej uroczystości Rektor, Prorektor, Dziekan oraz Prodziekani Wydziału Zarządzania przeprowadzili ceremonię wręczenia listów gratulacyjnych JM Rektora za wybitne osiągnięcia naukowe i organizacyjne oraz dokonali wręczenia dyplomów Absolwentom rocznika 2015/2016.

Zakończenie uroczystości uświetnił występ Zespołu Pieśni i Tańca Silesianie, a zebrani goście zaproszeni zostali do złożenia wpisów w księdze pamiątkowej Wydziału Zarządzania oraz do wspólnego zdjęcia. Absolwenci Wydziału Zarządzania obecni na uroczystości otrzymali upominki z logo UE Katowice.