Wyróżnienia dla doktorantów

W dniu 19 maja br. doktoranci naszej Uczelni brali udział w konferencji organizowanej przez Wydział Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie pn. "Wyzwania współczesnej gospodarki w perspektywie badań młodych naukowców". W trakcie sesji panelowych doktoranci z kilkunastu ośrodków akademickich z całego kraju prezentowali swoje osiągnięcia naukowe. Najlepsze wystąpienia nagrodzono wyróżnieniami – wśród nagrodzonych znaleźli się podopieczni prof. UE dr hab. Krystiana Pery:

• mgr Rafał Buła, referat pt. "Fluktuacje cen towarów rolnych w świetle analizy fraktalnej",
  • mgr Marta Celej, referat pt. "Skuteczność modeli dyskryminacyjnych w prognozowaniu upadłości przedsiębiorstw".

Nagrodzonym gratulujemy!