Wyróżnienie InterStar 2016 dla młodego naukowca

22 czerwca br. podczas Dnia Internacjonalizacji po raz drugi wręczono prestiżowe wyróżnienie InterStar 2016 dla młodego naukowca za szczególny wkład w umiędzynarodowienie Uczelni.

Dzień Internacjonalizacji to przedsięwzięcie mające na celu zwiększenie świadomości społeczności akademickiej na temat możliwości finansowania badań naukowych oraz innych przedsięwzięć w kraju i za granicą, ofert stypendialnych i grantów. W programie oprócz licznych prelekcji dotyczących możliwości pozyskiwania środków na projekty naukowo-badawcze przewidziano także wręczenie wyróżnienia za szczególny wkład w umiędzynarodowienie Uczelni - InterStar 2016.

Wyróżnienia z rąk Prorektora ds. Internacjonalizacji i Marketingu prof. dr hab. Sławomira Smyczka otrzymała dr Patrycja Klimas z Katedry Teorii Zarządzania.

Wśród kryteriów brano pod uwagę między innymi publikacje zagraniczne, a także udziały w konferencjach i projektach międzynarodowych - zarówno dydaktycznych, jak i naukowych.

Serdecznie gratulujemy!