Zakończenie kolejnych edycji programów edukacyjnych

W dniu 30 listopada br. zakończono XIII edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Katowicach oraz XI edycję Akademii Młodego Ekonomisty.

Na zakończenie studenci pisali test wiedzy, któremu towarzyszyły ogromne emocje. Atmosfera była również napięta. Maksymalną ilość punktów zdobył Jakub Ściański (30 pkt.) i tym samym zajął I miejsce w XIII edycji EUD w Katowicach. Kolejni zwycięscy to Mateusz Rymoniak, Maksymilian Pala, Mateusz Ogłoziński, Oliwia Pawlenka i Paweł Zambrzycki zdobyli po 27 punktów. Aby wyłonić laureatów II i III miejsca studenci wzięli udział w dogrywce. II miejsce zdobył Mateusz Rymoniak, a III Maksymilian Pala. Laureaci i wyróżnieni otrzymali cenne nagrody: tablety Samsung Galaxy, gry Splendor oraz bony upominkowe.

W teście wiedzy na zakończenie XI edycji Akademii Młodego Ekonomisty największą ilość punktów (24) zdobyli: Michał Czarnecki, Kinga Hacaś, Sebastian Duda, Andrzej Sołtysik i Paula Fiołka. Aby wyłonić laureatów I, II, III miejsca konieczna była dogrywka, której zwycięzcą został Michał Czarnecki uzyskując tytuł "Najlepszego Studenta XI edycji Akademii Młodego Ekonomisty w Katowicach" oraz I miejsce i nagrodę Apple Ipod Shuffle 7. II miejsce oraz bon o wartości 300 zł zdobył Andrzej Sołtysik, a III miejsce zajęła Paula Fiołka, która otrzymała bon o wartości 200 zł. Dwa wyróżnienia i bony o wartości 100 zł otrzymali Kinga Hacaś i Sebastian Duda.

Gratulujemy studentom wspaniałych wyników i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach EUD i AME. Zapisy wkrótce.