Rethink Retail - Jeronimo Martins Career Development Academy

16 października 2013 r. w godzinach 14.00 - 19.00 na UE w Katowicach odbędą się warsztaty Rethink Retail prowadzonych przez Jeronimo Martins Polska.

Rethink Retail - Jeronimo Martins Career Development Academy to cykl wydarzeń organizowany przez firmę Jeronimo Martins Polska, w ramach którego najlepsi studenci i absolwenci zapraszani są na konferencje, warsztaty, gry symulacyjne oraz spotkania z praktykami z branży handlu detalicznego.

Jeśli tylko:

• jesteś studentem V roku,
  • biegle władasz językiem angielskim,
  • masz za sobą pierwsze doświadczenie zawodowe (praktyki/staże)
  • posiadasz doświadczenie międzynarodowe (np. Erasmus, Work& Travel itp.)
  • interesujesz się szeroko pojętym biznesem

Najważniejszą częścią warsztatu będzie tym razem Category management game - gra symulacyjna, która pozwala uczestnikom na poznanie pracy kupca (category manager) wprowadzającego na rynek nowy produkt marki własnej. Uczestnicy - podzieleni na kilkuosobowe zespoły - rywalizują na wirtualnym rynku. Dzięki udziale w grze rozwijają takie kompetencje jak: współpraca, podejmowanie decyzji, czy myślenie analityczne.

Zapisy trwają do 7 października (do godz. 22.00) poprzez stronę: www.paneuropa.eu.org/karierajm/

Nie zwlekaj i nie zmarnuj swojej szansy na spotkanie i naukę od przedstawicieli największej handlowej firmy w Polsce!