Dni otwarte IBM za nami

Od 19 do 21 czerwca br. na terenie naszej Uczelni odbywały się Dni Otwarte IBM. Studenci mieli okazję wziąć udział w konsultacjach z rekruterami, a także wysłuchać prelekcji przedstawicieli korporacji nt.

- Big data, what's all about?
- O IBM i Centrum Dostarczania Usług
- Co mógłbyś osiągnąć gdybyś dołączył do IBM?

IBM jest światowym liderem w kreowaniu, rozwijaniu i produkcji najbardziej zaawansowanych technologii informatycznych, które obejmują systemy komputerowe, oprogramowanie, systemy sieciowe, pamięci masowe i rozwiązania z zakresu mikroelektroniki.

Kolejny etap rozwoju działalności firmy to otwarcie nowego Centrum Dostarczania Usług (z ang. Delivery Center) w Katowicach, planowane na sierpień br. Centrum dla klientów w Europie i na świecie, które docelowo będzie zatrudniać 2000 osób, tworzy kolejną płaszczyznę współpracy między koncernem informatycznym i naszą Uczelnią.

Partnerem wydarzenia jest Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.