Dni Otwarte IBM

Od 19 do 21 czerwca br. na terenie naszej Uczelni odbywają się Dni Otwarte IBM. Studenci będą mieli okazję wysłuchać przedstawicieli tej międzynarodowej korporacji, a także wziąć udział w konsultacjach z rekruterami.

IBM jest światowym liderem w kreowaniu, rozwijaniu i produkcji najbardziej zaawansowanych technologii informatycznych, które obejmują systemy komputerowe, oprogramowanie, systemy sieciowe, pamięci masowe i rozwiązania z zakresu mikroelektroniki.

Kolejny etap rozwoju działalności firmy to otwarcie nowego Centrum Dostarczania Usług (z ang. Delivery Center) w Katowicach, planowane na sierpień br. Centrum dla klientów w Europie i na świecie, które docelowo będzie zatrudniać 2000 osób, tworzy kolejną płaszczyznę współpracy między koncernem informatycznym i naszą Uczelnią.

Program Dni Otwartych:

19 czerwca, Aula B

12.30-13.45   Big data, what's all about?
13.45-14.30   O IBM i Centrum Dostarczania Usług
14.30-15.00   Co mógłbyś osiągnąć gdybyś dołączył do IBM?

19-21 czerwca, Aula B

10.00-16.00   konsultacje z rekruterami

Partnerem wydarzenia jest Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Wszystkich studentów Zapraszamy do udziału w Dniach Otwartych!