Film z Ekonomii Ekstremalnej

Na dobry początek wakacji UE w Katowicach przygotował film z tegorocznej edycji Ekonomii Ekstremalnej. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku i zapraszamy do oglądania filmu na kanale YouTube Uczelni.

Ekonomia Ekstremalna to bieg na orientację wzbogacony o zadania ekstremalne (takie, jak: zorb, most czy zjazd linowy itp.), pytania z wiedzy ogólnej oraz zadania na inteligencję. Drużyna, której uda się zebrać największą liczbę punktów i pokonać trasę w jak najkrótszym czasie, wygrywa.

Na najlepszych co roku czeka bezpłatny semestr studiów niestacjonarnych na wybranym przez siebie kierunku lub udział w obozie adaptacyjnym organizowanym przez jedną z organizacji studenckich dla studentów pierwszego roku Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Impreza adresowana jest głównie do uczniów dwóch ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych, zainteresowanych podjęciem studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, ale także dla osób starszych, które chcą podjąć studia na naszej Uczelni. Tych, którzy nie mieli okazji jeszcze wziąć udziału w Ekonomii Ekstremalnej, zachęcamy do udziału w przyszłym roku w trzecią sobotę maja.

Szczegóły na www.ee.ue.katowice.pl