I międzynarodowy tydzień szkoleniowy Erasmus Staff Training Week

W tym tygodniu, w ramach międzynarodowego tygodnia szkoleniowego organizowanego w ramach programu Erasmus, Uczelnia gościła kilkunastoosobową grupę przedstawicieli naszych zagranicznych uczelni partnerskich z Austrii, Czech, Holandii, Litwy, Niemiec i Turcji.

Erasmus Staff Training Week pt. "Soft skills in the international setting" adresowany jest do pracowników biur współpracy międzynarodowej i koordynatorów programu Erasmus.

Goście wzięli udział w intensywnych warsztatach z zakresu komunikacji międzykulturowej nt. "Communication strategies for intercultural differences at work" oraz zarządzania stresem i zapobiegania wypaleniu zawodowemu pt. "How to prevent and manage job burnout effectively". Program obejmował również krótki kurs języka polskiego oraz szereg atrakcji, dzięki którym goście mieli okazję lepiej poznać naszą Uczelnię i region.